Fabrikalara Uygun Raf Çeşitleri

Fabrikalara Uygun Raf Çeşitleri

Market Rafları

Çeşitli birçok alanda ürünlerin sunulmasına destek olan raf sistemleri kullanışlı olan tercihler ile beraber ürünlerin teşhir edilmesinde de kolaylık sunmaktadır. Ayrıca müşterilerin rahatlıkla ürünleri görebilmesini ve satın alabilmesini sağlayan market raf sistemleri çeşitli tasarım detayları ile hazırlanmaktadır. Uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra uzun vadeli kullanım olanağı sunması da ürün avantajını ortaya çıkartmaktadır. Market için raf modelleri, özellikle işletmenin alanına ve satılan ürünün niteliğine göre de farklılık gösterebilmektedir. Bundan dolayı depo rafı olarak da tanımlanan bu rafların iç mekânda ya da depoda kullanımı da mümkündür.

Fabrikalara Uygun Raf Çeşitleri Hakkında bilgi almak için doğru yerdesiniz.

Özellikleri

Market raflarında üst raflardan en alt rafa kadar aynı ölçüler sunulmaktadır. Yani raf tabanı 40 cm, üst raflar ise 30 cm aralıklar ile hazırlanmaktadır. Ayrıca market raf sistemlerinin standart yüksekliği 225 cm olarak belirlenmektedir.

Market rafların ölçülendirme işlemlerinde iki farklı ölçüt kullanılmaktadır. Birinci ölçüte göre ünite uzunlukları 50 cm ve120 cm aralığında olmaktadır. İkinci ölçüte göre ise ünite uzunlukları 55 cm, 75 cm, 95 cm ve 125 cm aralığında sunulmaktadır. Her iki kalıp da birbirinden farklı ünite uzunluklarına sahip olmaktadır. Bundan dolayı birinci ünite ile başlanan birinci ünite ile devam ederken ikinci ünite ile başlanan ise ikinci ünite ile devam etmesi gerekmektedir.

Market raflarında ünite seçeneklerine yer açılmaktadır. Böylelikle sunulmak istenen ürünler arasında herhangi bir karışıklığın yaşanmasının da önüne geçilmiş olur.

Market rafları 8 farklı elemandan oluşmaktadır. Raf arka panoları ürünlerin sabit kalmasına destek olmaktadır. Desteğinin ise ürünlere zarar gelmemesi açısından önemi büyüktür. Ayrıca raf tabla, raf ön kaplama, şapka, şapka içi rafı, tabla etiketinin yanı sıra raf ünite ayağı da raf elemanları arasında bulunmaktadır.

Market Rafı Alımında Nelere Dikkat Edilmelidir

Alım işleminde müşterinin isteğine göre planlama yapılarak ürün hazırlanabilmektedir. Market rafları arasından seçim yapılırken tercih edilen ürünler hazırlanarak istenen özelliklere sahip olması sağlanmaktadır. Böylece marketiniz için uygun olan renklere karar verebilir, kurumsal kimlik açısından bir ahenk yakalayabilirsiniz.

Fabrikalara Uygun Raf Çeşitleri Hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri sosyal medyadan takip edebilirsiniz.